MEDICAL-FLOSSING

THE ONE MORE TOOL IN THERAPY & TRAINING

Ülkenizde MEDICAL-FLOSSING-eğitimi ile ilgileniyorsanız, lütfen Andreas Ahlhorn ile iletişime geçin.

MEDICAL FLOSSING NASIL ÇALIŞIR?

Eklemleri veya kasları sıkıca bağlayın ve hareket ettirin!

Bu tıbbi tıraşlandırma denilen ilkedir. Bu, ayrı bir uygulama tekniği kullanarak, bu amaç için özel olarak geliştirilmiş bir lateks bandı aracılığıyla ekstremite eklemlerinin veya parçalarının nispeten sıkı sarılması anlamına gelmektedir.

 

EYLEM BIÇIMINI KEŞFEDIN

KİMLER KAZANMAZ?

Flossing ABD'den geliyor ve fizyoterapistler Ralf Blume ve Andreas Ahlhorn tarafından tıbbi diş ipi kullanmaya daha da geliştirildi. 2014 yılından bu yana, iki kurucunun etrafında fizyoterapistler, spor doktorları ve bilim adamlarından oluşan uzman bir ekip oluşturuldu. Medikal-Flossing bağımsız bir terapi yöntemi değildir, ancak birçok tedavi şekline entegre edilebilir!

 

UZMAN EKIBINE DAHA YAKINDAN

NASIL ÇALIŞIR?

Yaratıcı fizyo ikilisi, kendi bilgi birikimlerini paylaşmak istiyor ve bu nedenle düzenli olarak ilginç seminerler ve tıbbi diş ipi ile ilgili yoğun eğitim kursları var. Rahat bir ortamda, diş ipinin nasıl çalıştığını ve hastaya uygulandığını öğreneceksiniz.

RANDEVULARI ÇAĞIR


GÖRÜNTÜLERİ TAŞINMADVD BURADA!

Andreas Ahlhorn ve Oliver Derigs diş ipi teorisi ve uygulaması boyunca adım adım yol gösterir. Etki mekanizmaları ve risk faktörlerine ek olarak diş ipi bandının hassas pratik kullanımı, çeşitli uygulamalar örneği kullanılarak sunulmuştur.

Bu DVD, tedavide uygulama için sağlam bilgi sağlarken, aynı zamanda daha hızlı rejenerasyon ve hipertrofi eğitimi de sağlar.BASIN MAKALELERI

Fitforfun.de, Thieme Verlag, netzathleten.de veya Bild.de olsun: herkes kabul eder! Tıbbi Flossing çok özel bir şey. Yılın en hareketli yeni fizik tekniği. Basın dünyasında Medikal Kozmetik ile ilgili ne yayınlandığını okuyun.


KONTAKT RALF BLUME

Ralf Blume

Chef-Physiotherapeut Hannover 96

Heilpraktiker [Pt]

Zuckerkuchenweg 2

30890 Barsinghausen / Germany

Blume@medical-flossing.de

Fon: +49 160 96362999

KONTAKT ANDREAS AHLHORN

Andreas Ahlhorn

Physiotherapeut (B.Sc.Health and Care)

Medical Lounge Mainz

Pfarrer-Bechtolsheimer-Weg 6

55120 Mainz / Germany

Ahlhorn@medical-flossing.de

Fon: +49 176 30334351

 


KONTAKT

Hinweis: Bitte die mit * gekennzeichneten Felder ausfüllen.