MEDICAL-FLOSSING

THE ONE MORE TOOL IN THERAPY & TRAINING

Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem MEDICAL-FLOSSING w swoim kraju, prosimy o kontakt z Andreas Ahlhorn

JAK TO DZIAŁA MEDICAL-FLOSSING?

Mocno zwiąż i przesuwaj stawy lub mięśnie!

Jest to zasada tak zwanej nici dentystycznej. Przez to rozumie się względnie ścisłe owijanie stawów kończynowych lub części za pomocą specjalnie opracowanej taśmy lateksowej do tego celu z zastosowaniem oddzielnej techniki nakładania.

 

ODKRYI SPOSÓB DZIAŁANIA

KTO JEST ZA POMOCĄ POMYSŁU?

Nić dentystyczna pochodzi z USA i została dalej rozwinięta przez fizjoterapeutów Ralfa Blume'a i Andreasa Ahlhorna w nić dentystyczną. Od 2014 roku wokół dwóch założycieli powstał kompetentny zespół ekspertów składający się z fizjoterapeutów, lekarzy sportowych i naukowców. Nić dentystyczna nie jest niezależną metodą leczenia, ale można ją zintegrować z wieloma formami leczenia!

 

ZESPÓT EKSPERTÓW

JAK TO DZIAŁA?

Twórczy fizyczny duet chciałby podzielić się swoją wiedzą i dlatego regularnie organizowane są interesujące seminaria i intensywne szkolenia na temat nićmi dentystycznymi. W miłej atmosferze dowiesz się, jak działa nici dentystycznych i jest stosowany do pacjenta.

 

ZESPÓT EKSPERTÓW


PRZESUWANIE OBRAZÓWDVD JEST TUTAJ!

Andreas Ahlhorn i Oliver Derigs przeprowadzają Cię krok po kroku przez teorię i praktykę czyszczenia nicią dentystyczną. Oprócz mechanizmów działania i czynników ryzyka, dokładna praktyczna obsługa taśmy z flossowaniem jest przedstawiona na przykładzie różnych aplikacji.

Ta płyta DVD zapewnia solidną wiedzę na temat implementacji w terapii, ale także w treningu na szybszą regenerację i hipertrofię.ARTYKUłY PRASOWE

Niezależnie od tego, czy fitforfun.de, Thieme Verlag, netzathleten.de, czy Bild.de: wszyscy się zgadzają! Nici medyczne to coś wyjątkowego. Najbardziej poruszająca nowa technika fizyki roku. Przeczytaj, co zostało opublikowane w świecie prasowym na temat nić dentystycznych.